Śląskie Centrum Biorezonansowe

Zadzwonimy do Ciebie!

Podaj nam swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Śląskie Centrum Biorezonansowe z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.


Umów się na wizytę

w Śląskim Centrum Biorezonansowym

Wizyty można umawiać telefonicznie:

505 044 147

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu

godziny pracy: 10:00 - 18:00

Zdecydowałeś się na wizytę ?

Przeczytaj jak się do niej dobrze przygotować

 • Zarezerwuj sobie około 1 h w ciągu dnia na wizytę. Ważne, aby tego dnia już nigdzie się nie spieszyć. Po prostu zarezerwuj sobie czas dla siebie. Najlepiej, jeśli uda Ci się to zrobić między 9:00 a 17:00, wtedy nasz układ wegetatywny dobrze funkcjonuje i łatwiej wykonać test.
 • Na 4 godziny przed testem nie pij kawy, mocnej herbaty, energetyków oraz pozostałych substancji pobudzających. W pozostałych przypadkach jedz i pij normalnie.
 • Jeżeli jesteś osobą palącą, powstrzymaj się od palenia na co najmniej 0,5 h przed wizytą.
 • Nie spożywaj alkoholu w okresie 3 dni przed wykonaniem testu.
 • Jeśli samodzielnie się suplementujesz lub stosujesz zioła – zrezygnuj z nich na dobę przed wizytą. Możesz je zabrać ze sobą, jeśli wystarczy czasu, terapeuta sprawdzi, czy są one dla Ciebie korzystne.
 • Leków, które są przyjmowane na stałe NIE ODSTAWIAMY, należy jedynie poinformować terapeutę o tym, jakie substancje są przyjmowane, lub wziąć je ze sobą.
 • Jeśli posiadasz aktualne wyniki badań laboratoryjnych (krew, mocz, inne) i chcesz je skonfrontować w trakcie testu – również zabierz je ze sobą.
 • W przypadku gdy czujesz, że Twój stan zdrowia jest bardzo słaby, skonsultuj wcześniej swoją wizytę z terapeutą i uzgodnij indywidualny sposób postępowania przed wizytą.

Zalecane terapie w domowych warunkach:

 • Opracowane schematy oczyszczania
 • Biorezonans aktywny
 • Preparaty informacyjne
 • Body-detox
 • Miejscowa akupresura, pinoterapia, lub masaże igłowe
 • Dietetyczna suplementacja
 • Wspomagająca suplementacja
 • Podnoszenie i stabilizacja odporności

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu!


  Czytaj więcej

Zostałem poinformowany, iż wyrażona zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody, przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym wyżej celu, należy kierować na adres mailowy kontakt@biorezonansowe.pl lub do najbliższego biura Śląskiego Centrum Biorezonansowego. Zgoda nie obejmuje przekazania danych osobowych innym podmiotom współpracującym ze Śląskim Centrum Biorezonansowym. Osoba przekazująca dane osobowe zostanie poinformowana o każdej sytuacji naruszenia ich ochrony na wskazany dla tego celu adres.

Nota informacyjna


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Śląskie Centrum Biorezonansowe z siedzibą w Dąbrowie Górniczej. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani innym odbiorcom oraz nie będą podlegać profilowaniu, w tym automatycznemu podejmowaniu decyzji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.


Biorezonansowe.pl - Śląskie Centrum Biorezonansowe © Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady lekarskiej. Materiały i teksty opublikowane na tej stronie podlegają prawom autorskim. Kopiowanie i upublicznianie bez zgody autora zabronione.


Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie.