Śląskie Centrum Biorezonansowe

Zadzwonimy do Ciebie!

Podaj nam swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Śląskie Centrum Biorezonansowe z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.


Cennik usług Śląskiego Centrum Biorezonansowego

Cennik usług

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług prowadzonych w gabinecie.

Diagnostyka

Usługa Cena Czas
VEGA-TEST
(pierwsza wizyta)
250 zł ok. 1 h
VEGA-TEST – kontrolna wizyta
(wizyta kontrolna umówiona do 3 miesięcy od pierwszej wizyty )
200 zł ok. 1 h
VEGA-TEST
(wizyta kontrolna umówiona po czasie dłuższym niż 3 miesiące od pierwszej wizyty)
250 zł ok. 1h

Pierwsza wizyta obejmuje:

  • szczegółowy test organizmu, a w tym: ocenę ogólnych parametrów zdrowia, takich jak: układ immunologiczny, zanieczyszczenie limfatyczne, równowaga kwasowo-zasadowa, wiek biologiczny, wskazanie na ogólne obciążenia organizmu, sprawdzenie szczególnych grup patogenów, przetestowanie konkretnych pasożytów, wirusów, bakterii i pierwotniaków, ocena  stanu narządów, powiązanie narządów z postępującym procesem oraz określenie jego przyczyny. W niektórych przypadkach i jednostkach chorobowych schemat testu może się od siebie różnić, przez wzgląd na indywidualne podejście do każdego klienta.
  • omówienie i wyjaśnienie wyników
  • wstępne zalecenia dotyczące terapii – omówienie i wydrukowanie materiałów merytorycznych
  • szczegółowo dobrana indywidualna terapia naturalna
  • wydruk wyników testu i planu terapii

Celem wizyty kontrolnej lub kolejnej jest zachowanie ciągłości terapii naturalnej z uwzględnieniem długofalowej odbudowy odporności.

 

Usługi dodatkowe

Zabieg Cena Czas
Bańki ogniowe
(całe plecy, min 40 baniek)
60 zł 30 min
Body detox 60 zł 30 min
Esencje Bacha (dobór indywidualnej mieszanki – można zamówić również telefonicznie z wysyłką) 80 zł  
Elektrostymulacja stóp 60 zł 30 min
Łóżko nefrytowe – masaż 60 zł 40 min
Świecowanie uszu 80 zł 45 minut
Zabiegi biorezonansem
(3 programy dobierane pod klienta)
60 zł około 60 min
Muzykoterapia Dogłębna Komórkowa (indywidualna sesja) 120 zł 60 min.
Terapia antynikotynowa – BICOM 180 zł 60 min.

Zapisy na zabiegi prowadzimy telefonicznie:
505 044 147512 969 369

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu!


  Czytaj więcej

Zostałem poinformowany, iż wyrażona zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody, przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym wyżej celu, należy kierować na adres mailowy kontakt@biorezonansowe.pl lub do najbliższego biura Śląskiego Centrum Biorezonansowego. Zgoda nie obejmuje przekazania danych osobowych innym podmiotom współpracującym ze Śląskim Centrum Biorezonansowym. Osoba przekazująca dane osobowe zostanie poinformowana o każdej sytuacji naruszenia ich ochrony na wskazany dla tego celu adres.

Nota informacyjna


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Śląskie Centrum Biorezonansowe z siedzibą w Dąbrowie Górniczej. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani innym odbiorcom oraz nie będą podlegać profilowaniu, w tym automatycznemu podejmowaniu decyzji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.


Biorezonansowe.pl - Śląskie Centrum Biorezonansowe © Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady lekarskiej. Materiały i teksty opublikowane na tej stronie podlegają prawom autorskim. Kopiowanie i upublicznianie bez zgody autora zabronione.


Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie.