Śląskie Centrum Biorezonansowe

Zadzwonimy do Ciebie!

Podaj nam swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Śląskie Centrum Biorezonansowe z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.


Vega Test

VegaTest czym jest i na czym polega?

VegaTest to nieinwazyjna i bezbolesna metoda testowania całego organizmu wykorzystywana w Polsce od kilkunastu lat. Znana również pod nazwą WRT – wegetatywnego testu rezonansowego.

Badanie vega test

Co to jest VegaTest?

VegaTest to nieinwazyjna i bezbolesna metoda testowania całego organizmu wykorzystywana w Polsce od kilkunastu lat. Znana również pod nazwą WRT – wegetatywnego testu rezonansowego. Przeprowadzenie testu polega (jak sama nazwa wskazuje) na uzyskaniu rezonansu – czyli niejako pomiaru częstotliwości przy wykorzystaniu naszego układu wegetatywnego.

A teraz prościej: klient w trakcie testu w jednej dłoni trzyma mosiężną elektrodę – pasywną i w tym samym czasie na drugiej dłoni – osoba przeprowadzająca test, przykłada pulsacyjnie sondę aktywną. W trakcie pulsacji sondy (wygląda ona jak duży długopis zakończony małą kuleczką) wysyłamy przez nasz układ wegetatywny sygnał do organizmu i tą samą drogą uzyskujemy pomiar, który rezonuje z daną substancją/pytaniem jakie zadaliśmy, lub też z nią nie rezonuje, co w dalszej konsekwencji oznacza, że nie będziemy się nią dłużej zajmować.


Przykład: Testowana substancja: wirus grypy

W trakcie krótkiej pulsacji uzyskaliśmy wynik – rezonuje – co oznacza, że w organizmie znajduje się częstotliwość charakterystyczna dla wirusa grypy, proste? A jakie przydatne w naszym życiu 

 


Praktyczne zastosowanie Vega-testu

Przez wzgląd na wzrost świadomości powstaje coraz więcej placówek oferujących w swoich usługach pomiar metodą Vega-testu, przy czym, jeśli w trakcie pomiaru dostajecie więcej niż jedną elektrodę mosiężną do ręki – to nie jest Vega-test – ale o tym później. Vega-test wykorzystywany jest wśród placówek specjalizujących się w terapiach alergii, jako metoda analizy alergenów, bardzo rzetelna, szybkaa zarazem o wiele tańsza, niż klasyczne badanie na obciążenie alergiczne. W dobie hiper-suplementacji wykorzystuje się ją do określania poziomów makro i mikroelementów oraz analizy poziomu i równowagi hormonalnej. Pamiętaj jednak, że i na jednej torbie suplementów człowiek będzie głodny 😉 Powszechnie wykorzystywana jest również do testowania obciążeń patogennych, takich jak: bakteriewirusypasożytygrzybypierwotniaki.. a także określenia, czy w organizmie skumulowały się jakieś metale ciężkie.

Wydawać by się mogło, że tym testem można sprawdzić wszystko. I tak trochę jest…

Nie zapominajcie jednak o tym, że nie ma cudownych maszyn testujących, ani nieomylnych ludzi. Wybierając się na taki test, zachowajcie zdrowy rozsądek. Jeśli organizm pokazał wam już jakąś chorobę, wykonajcie również badania kliniczne, które pomogą określić wasz stan zdrowia.


Jak my możemy Ci pomóc?

Vega-test jest fantastycznym narzędziem do holistycznej oceny zdrowia, która na co dzień niezbędna jest w pracy Naturopatów. Test dostarcza nam informacji odnośnie ogólnych parametrów w ciele takich jak: poziom odporności, zanieczyszczenie, czy zastój limfy, pozwala stwierdzić przyczynę różnych zaburzeń występujących w organizmie lub ocenić równowagę w pracy narządów. W swojej praktyce wykorzystujemy również jako narzędzie do doboru terapii bądź wskazania/wykluczenia konkretnej substancji. A reszta? A reszta to indywidualnie dopasowane zalecenia i praca domowa do odrobienia dla swojego zdrowia.


Czym Vega-test różni się od Volla i dlaczego jest częściej wybierany?

Vega- test w trakcie pomiarów ogranicza się do wykorzystania jednego punktu biologicznie aktywnego (BAP), za pomocą którego możemy uzyskać cały obraz organizmu oraz znajdujące się w nim obciążenia. W przypadku metody Volla terapeuta wykorzystuje do pomiarów wiele punktów BAP leżących w bocznych liniach paliczków dłoni i stóp. Vega-test jest częściej wybieraną metodą przez wzgląd na swoją prostotę i możliwość szybszego przeprowadzenia testu niż w przypadku metody Volla. Rzetelność metod oceniana jest na podobnym poziomie.

Opinie o Vega Test 

 

Vega Test - cena

Koszt pierwszej wizyty diagnostycznej wynosi 280 zł.
Ceny dodatkowych usług biorezonansowych w zakładce: cennik

Gdzie można wykonać Vega Test?

  • Śląskie Centrum Biorezonansowe
    ul. Relaksowa 31, 45-520 Dąbrowa Górnicza
  • tel. 505 044 147 lub 512 969 369

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu!


  Czytaj więcej

Zostałem poinformowany, iż wyrażona zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody, przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym wyżej celu, należy kierować na adres mailowy kontakt@biorezonansowe.pl lub do najbliższego biura Śląskiego Centrum Biorezonansowego. Zgoda nie obejmuje przekazania danych osobowych innym podmiotom współpracującym ze Śląskim Centrum Biorezonansowym. Osoba przekazująca dane osobowe zostanie poinformowana o każdej sytuacji naruszenia ich ochrony na wskazany dla tego celu adres.

Nota informacyjna


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Śląskie Centrum Biorezonansowe z siedzibą w Dąbrowie Górniczej. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani innym odbiorcom oraz nie będą podlegać profilowaniu, w tym automatycznemu podejmowaniu decyzji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.


Biorezonansowe.pl - Śląskie Centrum Biorezonansowe © Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady lekarskiej. Materiały i teksty opublikowane na tej stronie podlegają prawom autorskim. Kopiowanie i upublicznianie bez zgody autora zabronione.


Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie.