Śląskie Centrum Biorezonansowe

Zadzwonimy do Ciebie!

Podaj nam swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Śląskie Centrum Biorezonansowe z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.


Express test. Szybkie skanowanie organizmu

Skan organizmu – Express-test

Szybki skan organizmu jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych metod wśród gabinetów medycyny naturalnej. Zajmuje około 5 minut, po których graficznie przedstawia stan czynnościowy organizmu.

Skanowanie organizmu

Skan organizmu – Express-test

Na czym polega szybki skan organizmu?

Szybki skan organizmu jest jedną z najbardziej rozpowszechnionych metod wśród gabinetów medycyny naturalnej. Zajmuje około 5 minut, po których graficznie przedstawia stan czynnościowy organizmu. Dzięki podłączonym elektrodą i sczytanym przez nie częstotliwością – uzyskujemy ogólny obraz. Jeżeli chodzi o sprawdzalność i rzetelność tego testu – podkreślam: jest to jedynie ogólny skan organizmu! Z praktyki wynika również, że czynniki takie jak: smog elektromagnetyczny, zioła, suplementy, stres i inne, jakie mają na nas codziennie wpływ, zniekształcają wyniki, przez co pomiar należy wykonać w specjalnym schemacie, aby uzyskać rzetelny wynik.


Szybki skan organizmu – to nie metoda Volla

Wpis ten przede wszystkim powinien Państwu służyć w celu uzupełnienia swojej wiedzy z zakresu biorezonansu. Metoda Volla jest jedyną metodą z dziedziny elektropunktury uznaną przez Świat medycyny akademickiej. Jest metodą, która opiera się na przepływie prądu w punktach konkretnych meridianów na dłoniach i na stopach. Metodę Volla przeprowadza w Polsce może około 30% specjalistów, gdyż większa część diagnostów wybrała diagnostykę Vega-testem, lub łączenie obu metod. Jednak poszukując frazy dotyczącej Volla lub korzystając z szybkiej diagnostyki organizmu, bardzo często specjalista przypisuje jej nazwę metody Volla, co nie jest prawdą. Szybki skan organizmu w dużej mierze opiera się na meridianach i występujących między nimi zależnościach w formie algorytmów, skanuje narządy, podporządkowuje do schematu. Szybki skan organizmu może być jedną z metod wykorzystywanych w gabinetach i łączonych z innymi. Nie powinien być jednak jedyną i ostateczną metodą, jaką zamierza posłużyć się diagnosta w celu oceny organizmu.

Zanim skorzystacie z usługi pod nazwą „metoda Volla”, dopytajcie o szczegóły w gabinecie.


Co nam daje szybki skan?

Szybki skan, który mamy możliwość przeprowadzić u nas w gabinecie pozwala na ogólną ocenę parametrów organizmu. Możemy w krótkim czasie uzyskać podpowiedź odnośnie stanu narządów: czy funkcjonują normalnie, czy ich stan jest przewlekły, czy występuje jakaś nadczynność z ich strony. Możemy oszacować stan kręgosłupa, a to wszystko dzięki temu, że każdy kręg połączony jest układem nerwowym z konkretnym obszarem ciała, przez co problemy zdrowotne ciała manifestują się na kręgosłupie i na odwrót, problemy kręgosłupa będą miały wydźwięk w naszych organach.

Dla osób ciekawych świata energii urządzenie ma funkcje przedstawienia w sposób graficzny naszego pola elektromagnetycznego, czyli inaczej naszego potencjału energetycznego w postaci kolorowej aury i czakr. Pamiętajmy jednak, że to wszystko nie jest magią. Drgania naszych komórek w ciele wytwarzają energię, nasze serce i mózg wytwarzają ogromne pole elektromagnetyczne. Zobrazowanie potencjału energii w postaci aury i czakr, to nic innego jak czysta fizyka. Przynosi to jednak ogromną radość, kiedy w tak prosty sposób, możemy zaobserwować, jak zmienia się nasz potencjał energetyczny pod wpływem terapii, zmiany nawyków, lub sportu, co jest niejednokrotnie fascynujące.

Skan organizmu - opinie

 

Szybki skan organizmu - cena

Koszt szybkiego skanu wynosi 150 zł (w trakcie umawiania wizyty proszę zaznaczyć, że wybiera się szybki skan a nie dokładniejszy i bardziej obszerny vegatest ręczny).

Ceny dodatkowych usług biorezonansowych w zakładce: cennik

Gdzie można wykonać express test?

  • Śląskie Centrum Biorezonansowe
    ul. Relaksowa 31, 45-520 Dąbrowa Górnicza
  • tel. 505 044 147 lub 512 969 369

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu!


  Czytaj więcej

Zostałem poinformowany, iż wyrażona zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody, przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym wyżej celu, należy kierować na adres mailowy kontakt@biorezonansowe.pl lub do najbliższego biura Śląskiego Centrum Biorezonansowego. Zgoda nie obejmuje przekazania danych osobowych innym podmiotom współpracującym ze Śląskim Centrum Biorezonansowym. Osoba przekazująca dane osobowe zostanie poinformowana o każdej sytuacji naruszenia ich ochrony na wskazany dla tego celu adres.

Nota informacyjna


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Śląskie Centrum Biorezonansowe z siedzibą w Dąbrowie Górniczej. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani innym odbiorcom oraz nie będą podlegać profilowaniu, w tym automatycznemu podejmowaniu decyzji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.


Biorezonansowe.pl - Śląskie Centrum Biorezonansowe © Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady lekarskiej. Materiały i teksty opublikowane na tej stronie podlegają prawom autorskim. Kopiowanie i upublicznianie bez zgody autora zabronione.


Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie.