Śląskie Centrum Biorezonansowe

Zadzwonimy do Ciebie!

Podaj nam swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Śląskie Centrum Biorezonansowe z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.


Jak wygląda ręczny test na wizycie? Diagnostyka Vega Test / Voll’a

Pierwsza wizyta w naszym gabinecie trwa około 1 godziny. Jest to czas, w którym możemy zebrać wystarczająco dużo informacji w trakcie szczegółowej diagnostyki i analizy, dzięki którym będziemy wiedzieli: co jest przyczyną Twoich problemów, które narządy są najbardziej osłabione, jakie obiegi z medycyny chińskiej wymagają wsparcia i regeneracji, jakie masz niedobory i czym jeszcze jest obciążony organizm.

Jak wygląda ręczny test na wizycie? Diagnostyka Vega Test / Voll’a


Jak wygląda pierwsza wizyta:

Pierwsza wizyta w naszym gabinecie trwa około 1 godziny. Jest to czas, w którym możemy zebrać wystarczająco dużo informacji w trakcie szczegółowej diagnostyki i analizy, dzięki którym będziemy wiedzieli: co jest przyczyną Twoich problemów, które narządy są najbardziej osłabione, jakie obiegi z medycyny chińskiej wymagają wsparcia i regeneracji, jakie masz niedobory i czym jeszcze jest obciążony organizm.

Nasza praca jest dla nas sztuką, dlatego szczegółowo testujemy mapę toksyn Twojego ciała opierając się na diagnostyce przyczynowo skutkowej, tradycyjnej medycynie chińskiej, oraz ogólnie dostępnej medycynie holistycznej.

  • Podstawowa diagnoza jest związana z testem elektropunkturowym – metoda Vega test. W trakcie testu, osoba badana trzyma w jednym ręku elektrodę bierną, a osoba testująca wykonuje pomiar na drugiej dłoni. ZDJĘCIE

Pytacie Państwo jak to działa? W trakcie przyłożenia sondy do punktu aktywnego, do organizmu jest wysyłany sygnał (częstotliwość), natomiast zwrotna częstotliwość uzyskana z organizmu jest dla nas odpowiedzią na tak, lub nie. Czy w organizmie występuję glista ludzka – jeśli forma wykresu zmieni się – oznacza, że w organizmie występuję częstotliwość pasożyta jakim jest glista ludzka.

Pozostaje jeszcze jedna kwestia. Jeśli coś pojawia się w organizmie – sprawdzamy w jakim rozcieńczeniu występuję to w ciele. Jest to podobny mechanizm do oznaczania miana przeciwciał w laboratorium. Co to daje? Wiemy, czy dana infekcja jest w fazie ostrej, przewlekłej, czy jedynie została informacja o przechorowanej infekcji.

  • Dodatkowa diagnoza opiera się o elementy medycyny chińskiej, analizę emocji i psychosomatykę – dzięki którym powstaje całkowity profil osoby testowanej.
  • Dzięki uzyskanym pomiarom ustalamy kolejność oraz metody terapii. Terapia biorezonansowa, organowa, informacyjna, detoksykacyjna, przeciwbólowa to tylko niektóre z możliwości z jakich korzystają klienci na miejscu w naszym centrum.
  • Po ustaleniu terapii każda osoba otrzymuje ogólne zalecenia, wyniki, podsumowanie swojego stanu zdrowia oraz szczegółowe zalecenia terapeutyczne do zrealizowania w domu, lub częściowo w domu i częściowo w gabinecie.

Czy potrzebna jest wizyta kontrolna?

Część klientów bagatelizuję wizytę kontrolną i podtrzymanie terapii odpornościowej, co w przyszłości może objawiać się nawrotem dolegliwości. Jako naturoterapeuci w swojej pracy sięgamy głębokiej przyczyny i jedna tabletka nie załatwia problemu, jak w przypadku wygaszania objawów przez specyfiki medyczne. Odbudowanie zdrowia jest procesem, który z każdym krokiem wydaje się łatwiejszym i przyjemniejszym. Dzięki szczegółowej diagnostyce i celowaniu w źródło problemu znacznie skracamy czas terapii, co obserwujemy na wizytach kontrolnych osób, które postanowiły nie tylko pozbyć się konkretnej dolegliwości, ale również poprzez działania profilaktyczne zapobiegać kolejnym, które mogłyby się pojawić bez zmiany myślenia i stylu życia.

Zainteresowanych zapraszamy na:

Zapisy na zabiegi prowadzimy telefonicznie:
505 044 147512 969 369

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu!


  Czytaj więcej

Zostałem poinformowany, iż wyrażona zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody, przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym wyżej celu, należy kierować na adres mailowy kontakt@biorezonansowe.pl lub do najbliższego biura Śląskiego Centrum Biorezonansowego. Zgoda nie obejmuje przekazania danych osobowych innym podmiotom współpracującym ze Śląskim Centrum Biorezonansowym. Osoba przekazująca dane osobowe zostanie poinformowana o każdej sytuacji naruszenia ich ochrony na wskazany dla tego celu adres.

Nota informacyjna


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Śląskie Centrum Biorezonansowe z siedzibą w Dąbrowie Górniczej. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani innym odbiorcom oraz nie będą podlegać profilowaniu, w tym automatycznemu podejmowaniu decyzji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.


Biorezonansowe.pl - Śląskie Centrum Biorezonansowe © Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady lekarskiej. Materiały i teksty opublikowane na tej stronie podlegają prawom autorskim. Kopiowanie i upublicznianie bez zgody autora zabronione.


Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie.