VegaTest czym jest i na czym polega?

VegaTest to nieinwazyjna i bezbolesna metoda testowania całego organizmu wykorzystywana w Polsce od kilkunastu lat. Znana również pod nazwą WRT – wegetatywnego testu rezonansowego. Przeprowadzenie testu polega (jak sama nazwa wskazuje) na uzyskaniu rezonansu – czyli niejako pomiaru częstotliwości przy wykorzystaniu naszego układu wegetatywnego.

A teraz prościej: klient w trakcie testu w jednej dłoni trzyma mosiężną elektrodę – pasywną i w tym samym czasie na drugiej dłoni – osoba przeprowadzająca test, przykłada pulsacyjnie sondę aktywną. W trakcie pulsacji sondy (wygląda ona jak duży długopis zakończony małą kuleczką) wysyłamy przez nasz układ wegetatywny sygnał do organizmu i tą samą drogą uzyskujemy pomiar, który rezonuje z daną substancją/pytaniem jakie zadaliśmy, lub też z nią nie rezonuje, co w dalszej konsekwencji oznacza, że nie będziemy się nią dłużej zajmować.


Przykład: Testowana substancja: wirus grypy

W trakcie krótkiej pulsacji uzyskaliśmy wynik – rezonuje – co oznacza, że w organizmie znajduje się częstotliwość charakterystyczna dla wirusa grypy, proste? A jakie przydatne w naszym życiu

 


Praktyczne zastosowanie Vega-testu

Przez wzgląd na wzrost świadomości powstaje coraz więcej placówek oferujących w swoich usługach pomiar metodą Vega-testu, przy czym, jeśli w trakcie pomiaru dostajecie więcej niż jedną elektrodę mosiężną do ręki – to nie jest Vega-test – ale o tym później. Vega-test wykorzystywany jest wśród placówek specjalizujących się w terapiach alergii, jako metoda analizy alergenów, bardzo rzetelna, szybka, a zarazem o wiele tańsza, niż klasyczne badanie na obciążenie alergiczne. W dobie hiper-suplementacji wykorzystuje się ją do określania poziomów makro i mikroelementów oraz analizy poziomu i równowagi hormonalnej. Pamiętaj jednak, że i na jednej torbie suplementów człowiek będzie głodny 😉 Powszechnie wykorzystywana jest również do testowania obciążeń patogennych, takich jak: bakterie, wirusy, pasożyty, grzyby, pierwotniaki.. a także określenia, czy w organizmie skumulowały się jakieś metale ciężkie.

Wydawać by się mogło, że tym testem można sprawdzić wszystko. I tak trochę jest…

Nie zapominajcie jednak o tym, że nie ma cudownych maszyn testujących, ani nieomylnych ludzi. Wybierając się na taki test, zachowajcie zdrowy rozsądek. Jeśli organizm pokazał wam już jakąś chorobę, wykonajcie również badania kliniczne, które pomogą określić wasz stan zdrowia.


Jak my możemy Ci pomóc?

Vega-test jest fantastycznym narzędziem do holistycznej oceny zdrowia, która na co dzień niezbędna jest w pracy Naturopatów. Test dostarcza nam informacji odnośnie ogólnych parametrów w ciele takich jak: poziom odporności, zanieczyszczenie, czy zastój limfy, pozwala stwierdzić przyczynę różnych zaburzeń występujących w organizmie lub ocenić równowagę w pracy narządówW swojej praktyce wykorzystujemy również jako narzędzie do doboru terapii bądź wskazania/wykluczenia konkretnej substancji. A reszta? A reszta to indywidualnie dopasowane zalecenia i praca domowa do odrobienia dla swojego zdrowia.


Czym Vega-test różni się od Volla i dlaczego jest częściej wybierany?

Vega- test w trakcie pomiarów ogranicza się do wykorzystania jednego punktu biologicznie aktywnego (BAP), za pomocą którego możemy uzyskać cały obraz organizmu oraz znajdujące się w nim obciążenia. W przypadku metody Volla terapeuta wykorzystuje do pomiarów wiele punktów BAP leżących w bocznych liniach paliczków dłoni i stóp. Vega-test jest częściej wybieraną metodą przez wzgląd na swoją prostotę i możliwość szybszego przeprowadzenia testu niż w przypadku metody Volla. Rzetelność metod oceniana jest na podobnym poziomie.


Śląskie Centrum Biorezonansowe
Dąbrowa Górnicza ul. Relaksowa 31
Bartosz Bryła » 505 044 147
Monika Żeleźnik » 512 969 369


VegaTest – Pasożyty – Biorezonans – Toksyny – Oczyszczanie – Wspomaganie – Terapie naturalne

vegatest Vega Test apple icon 144x144 1www.biorezonansowe.pl