W naszym gabinecie do każdego podchodzimy indywidualnie

Oczywiście są pewne szablony, na których opierają się zalecenia, jednak jak praktyka wskazuje – każdy jest inny. Zalecane terapie biorezonansowe dobierane są indywidualnie, każda dodatkowo wskazana substancja jest sprawdzona pod kątem efektywności w zastosowaniu terapii oraz jej tolerancji przez organizm. Istotną rolą w terapiach indywidualnych odgrywa także informoterapia oraz indywidualne preparaty informacyjne, które możemy podać zarówno dzieciom, jak i dorosłym.


Informoterapia w praktyce

Do preparatów informacyjnych możemy zaliczyć preparaty homeopatyczne, ale sama Informoterapia jest szerszą nauką obejmującą homeopatię jako jedną z gałęzi. Preparaty Informacyjne bazują na badaniach przedstawiających możliwość wpisania pewnych informacji w strukturę wody, kryształu, lub innego naturalnego nośnika. Ale o co w tym wszystkim chodzi?

Jak już wiecie biorezonans opiera się na sprawdzaniu konkretnych częstotliwości oraz podawaniu ich do terapii. W Informoterapii daną informację w postaci wibracji, więc i częstotliwości, jesteśmy w stanie zapisać za pomocą odpowiedniego sprzętu na substancji do spożycia i zastosować jako środek uzupełniający terapię, np. zapisuję częstotliwość oczyszczającą limfę, no i taki sam też efekt uzyskuje po pewnym czasie spożywania preparatu informacyjnego. Jest to bardzo prosty przykład, ponieważ Informoterapia umożliwia m.in. wykonanie autonozodów, czyli preparatów informacyjnych z własnych wydzielin ciała i tak np. mam katar – tworzę preparat informacyjny z odwróconą częstotliwością i uzyskuję anty-katar. Brzmi może troszeczkę abstrakcyjnie, ale niejedna osoba się już przekonała o działaniu preparatów informacyjnych.


Łączenie metod

Kiedy w życiu jest różnorodność, to jest nam lepiej. Kiedy w terapiach stosujemy różne metody, szybciej możemy osiągnąć sukces. Nasi chorobotwórczy przeciwnicy w postaci pasożytów, wirusów, czy bakterii nie nadążają z ukrywaniem się przed kolejnymi naturalnie zadanymi ciosami.

Jeśli nie masz pomysłu jak to zrobić lub jak sobie z czymś poradzić, przyjdź, spróbujemy Ci podpowiedzieć!


Zalecane terapie w domowych warunkach.

  • Opracowane schematy oczyszczania
  • Biorezonans aktywny
  • Preparaty informacyjne
  • Body-detox
  • Miejscowa akupresura, pinoterapia, lub masaże igłowe
  • Dietetyczna suplementacja
  • Wspomagająca suplementacja
  • Podnoszenie i stabilizacja odporności


Śląskie Centrum Biorezonansowe
Dąbrowa Górnicza ul. Relaksowa 31
Bartosz Bryła » 505 044 147
Monika Żeleźnik » 512 969 369


VegaTest – Pasożyty – Biorezonans – Toksyny – Oczyszczanie – Wspomaganie – Terapie naturalne

terapie indywidualne Terapie indywidualne apple icon 144x144 1www.biorezonansowe.pl