Masaż na łóżku nefrytowym

masaż na łóżku nefrytowym Masaż na łóżku nefrytowym masa   na       ku nefrytowym terapia na bol  cy kr  gos  up stres napi    ia odcinka szyjnego

Masaż na łóżku nefrytowym łączy w sobie zabiegi akupresury, chiropraktyki, litoterapii i terapii falami podczerwonymi. To wszystko jest możliwe dzięki nefrytowym rolką, które w trakcie masażu podgrzewają się do temperatury 40-70 stopni i przesuwając się wzdłuż całego ciała, masują obolałe partie i w naturalny sposób ustawiają kręgosłup.

Nefryt z greckiego znaczy nerka, a z hiszpańskiego kamień lędźwi, więc już starożytni znali dobroczynne działanie tego kamienia i wierzyli, że leczy nerki, bóle i oczyszcza ze złogów.

Długie fale podczerwone uzyskane dzięki podgrzewaniu nefrytu posiadają zdrowotne właściwości dla organizmu i mogą wnikać w jego głąb od 3 do 6 cm.

W trakcie masażu można wykorzystać dodatkowy moduł nefrytowy, który umieszczony w konkretnym miejscu będzie działał na lokalny problem np. ból nadgarstka lub zapalenie zatok.

Wskazania do masażu:

Bóle kręgosłupa, bóle stawów, bóle mięśni, zmęczenie, chroniczny stres, złe samopoczucie, problemy ze snem, słabe krążenie, zastój limfy, problemy z przemianą materii, zanieczyszczenie organizmu, zaburzenia ciśnienia, oraz inne ogólne i miejscowe problemy związane z dolegliwościami bólowymi i zapalnymi.

Przeciwwskazania:

Urazy kręgosłupa, operacje (do roku), zawał i udar (do pół roku), ciąża, dzieci do 7 roku życia, zaawansowana osteoporoza, endoproteza lub implanty w miejscach poddawanych masażowi.

Inne: przeciwwskazania lekarskie.

Pojedynczy zabieg (cennik usługi):

40 minut – 60 zł

 

Przyjdź i sprawdź skuteczność masażu nefrytowego
w Śląskim Centrum Biorezonansowym.

Zapisy na zabiegi prowadzimy telefonicznie:
505 044 147, 512 969 369


Śląskie Centrum Biorezonansowe
Dąbrowa Górnicza ul. Relaksowa 31
Bartosz Bryła » 505 044 147
Monika Żeleźnik » 512 969 369


VegaTest – Pasożyty – Biorezonans – Toksyny – Oczyszczanie – Wspomaganie – Terapie naturalne

masaż na łóżku nefrytowym Masaż na łóżku nefrytowym apple icon 144x144 1www.biorezonansowe.pl