Śląskie Centrum Biorezonansowe

Zadzwonimy do Ciebie!

Podaj nam swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Śląskie Centrum Biorezonansowe z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.


Świecowanie uszu metodą Indian Hopi

Świecowanie uszu metodą Indian Hopi – jest to prosty i bardzo przyjemny zabieg, który niesie ze sobą wiele korzyści zdrowotnych. Świecowanie polega na wypaleniu specjalnej świecy nasączonej woskiem pszczelim, propolisem i olejkami eterycznymi, w każdym uchu z osobna.

Świecowanie uszu metodą Indian Hopi


Świecowanie uszu metodą Indian Hopi – jest to prosty i bardzo przyjemny zabieg, który niesie ze sobą wiele korzyści zdrowotnych. Świecowanie polega na wypaleniu specjalnej świecy nasączonej woskiem pszczelim, propolisem i olejkami eterycznymi, w każdym uchu z osobna.

Świeczkę w kształcie rurki umieszcza się w kanale słuchowym i przez około 15 minut osoba korzystająca z zabiegu relaksuje się, leżąc na jednym z boków i słuchając przyjemnego dźwięku spalającej się świecy, która przywodzi na myśl wesoło trzaskające płomienie ogniska. Ciąg, który się wytwarza w trakcie spalania, ułatwia oczyszczanie się uszu z nadmiernej ilości woskowiny.

Dzięki temu, że jest to zabieg o działaniu termoterapeutycznym, jaki i aromaterapeutycznym znajduje on zastosowanie w przypadku dolegliwości takich jak:

  • przewlekłe stany zapalne nosa i zatok, schorzenia gardła, migdałków, uszu, przeziębienia,
  • szumy uszne różnego pochodzenia, niedosłuch,
  • bezsenność, stany stresowe, nerwowość, nadpobudliwość.

Świecowanie uszu można stosować jako profilaktyczny zabieg oczyszczania uszu z woskowiny oraz profilaktyce zdrowotnej górnych dróg oddechowych.

Przeciwskazania:

  • Uszkodzenie błony bębenkowej i przewodu słuchowego zewnętrznego,
  • Wyciek ropny z ucha
  • Zmiany onkologiczne w obrębie głowy,
  • Indywidualna nietolerancja na produkty pszczele.

Jeśli masz wątpliwości, czy świecowanie uszu metodą Indian Hopi jest dla Ciebie właściwą metodą, skorzystaj z konsultacji telefonicznej, podczas której podpowiemy Ci, jaki zabieg najszybciej postawi Cię na nogi.

 

Pojedynczy zabieg (cennik usługi):   80 zł

 

Przyjdź i sprawdź skuteczność świecowania uszu
w Śląskim Centrum Biorezonansowym.

Zapisy na zabiegi prowadzimy telefonicznie:
505 044 147512 969 369

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu!


  Czytaj więcej

Zostałem poinformowany, iż wyrażona zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody, przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym wyżej celu, należy kierować na adres mailowy kontakt@biorezonansowe.pl lub do najbliższego biura Śląskiego Centrum Biorezonansowego. Zgoda nie obejmuje przekazania danych osobowych innym podmiotom współpracującym ze Śląskim Centrum Biorezonansowym. Osoba przekazująca dane osobowe zostanie poinformowana o każdej sytuacji naruszenia ich ochrony na wskazany dla tego celu adres.

Nota informacyjna


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Śląskie Centrum Biorezonansowe z siedzibą w Dąbrowie Górniczej. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani innym odbiorcom oraz nie będą podlegać profilowaniu, w tym automatycznemu podejmowaniu decyzji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.


Biorezonansowe.pl - Śląskie Centrum Biorezonansowe © Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady lekarskiej. Materiały i teksty opublikowane na tej stronie podlegają prawom autorskim. Kopiowanie i upublicznianie bez zgody autora zabronione.


Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie.