Śląskie Centrum Biorezonansowe

Zadzwonimy do Ciebie!

Podaj nam swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Śląskie Centrum Biorezonansowe z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.


Praktyczne zastosowanie Vega-testu

Vega-test wykorzystywany jest wśród placówek specjalizujących się w terapiach alergii, jako metoda analizy alergenów, bardzo rzetelna, szybka, a zarazem o wiele tańsza, niż klasyczne badanie na obciążenie alergiczne.

Praktyczne zastosowanie Vega-testu


Przez wzgląd na wzrost świadomości powstaje coraz więcej placówek oferujących w swoich usługach pomiar metodą Vega-testu, przy czym, jeśli w trakcie pomiaru dostajecie więcej niż jedną elektrodę mosiężną do ręki – to nie jest Vega-test – ale o tym później.

Vega-test wykorzystywany jest wśród placówek specjalizujących się w terapiach alergii, jako metoda analizy alergenów, bardzo rzetelna, szybkaa zarazem o wiele tańsza, niż klasyczne badanie na obciążenie alergiczne.

W dobie hiper-suplementacji wykorzystuje się ją do określania poziomów makro i mikroelementów oraz analizy poziomu i równowagi hormonalnej. Pamiętaj jednak, że i na jednej torbie suplementów człowiek będzie głodny 😉

Powszechnie wykorzystywana do testowania obciążeń patogennych, takich jak: bakteriewirusypasożytygrzybypierwotniaki.. a także określenia, czy w organizmie skumulowały się jakieś metale ciężkie.

Wydawać by się mogło, że tym testem można sprawdzić wszystko. I tak trochę jest…

Nie zapominajcie jednak o tym, że nie ma cudownych maszyn testujących, ani nieomylnych ludzi. Wybierając się na taki test, zachowajcie zdrowy rozsądek. Jeśli organizm pokazał wam już jakąś chorobę, wykonajcie również badania kliniczne, które pomogą określić wasz stan zdrowia.

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu!


  Czytaj więcej

Zostałem poinformowany, iż wyrażona zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody, przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym wyżej celu, należy kierować na adres mailowy kontakt@biorezonansowe.pl lub do najbliższego biura Śląskiego Centrum Biorezonansowego. Zgoda nie obejmuje przekazania danych osobowych innym podmiotom współpracującym ze Śląskim Centrum Biorezonansowym. Osoba przekazująca dane osobowe zostanie poinformowana o każdej sytuacji naruszenia ich ochrony na wskazany dla tego celu adres.

Nota informacyjna


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Śląskie Centrum Biorezonansowe z siedzibą w Dąbrowie Górniczej. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani innym odbiorcom oraz nie będą podlegać profilowaniu, w tym automatycznemu podejmowaniu decyzji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.


Biorezonansowe.pl - Śląskie Centrum Biorezonansowe © Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady lekarskiej. Materiały i teksty opublikowane na tej stronie podlegają prawom autorskim. Kopiowanie i upublicznianie bez zgody autora zabronione.


Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie.