Śląskie Centrum Biorezonansowe

Zadzwonimy do Ciebie!

Podaj nam swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Śląskie Centrum Biorezonansowe z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.


Kuracja odchudzająca HCG plus 500 kalorii dziennie

Odchudzanie bez efektu jojo jest możliwe, dzięki wspaniałej kuracji HCG + 500 opracowanej przez doktora A.T.W. Simeonsa. W trakcie diety chudniesz nawet do kilograma dziennie, nie jesteś głodna/y i nie zostajesz z okropnie obwisającą skórą. O tym, jak to działa, przeczytasz poniżej w naszym artykule.

Kuracja odchudzająca HCG plus 500 kalorii dziennie


Odchudzanie bez efektu jojo jest możliwe, dzięki wspaniałej kuracji HCG + 500 opracowanej przez doktora A.T.W. Simeonsa. W trakcie diety chudniesz nawet do kilograma dziennie, nie jesteś głodna/y i nie zostajesz z okropnie obwisającą skórą. O tym, jak to działa, przeczytasz poniżej w naszym artykule.

Kwestia niechcianych kilku kilogramów, nadwagi i otyłości ma bardzo różne podłoże i aspekty. Inną rzeczą są zabiegi wyszczuplające, na które porywa się wiele kobiet wiosną, żeby swoją szczupłą sylwetką pochwalić się latem, jednak u coraz szerszej grupy osób problem z dodatkowymi kilogramami to nie tylko kontekst estetyczny, ale przede wszystkim zdrowotny. Jeśli dobrze się czujesz w swojej skórze, to nie musisz wyglądać jak model, czy modelka, jednak zwróć uwagę na to, czy twoja tolerancja na dodatkowe kilogramy nie przekroczyła już znacznej normy i, mimo iż możesz się sobie podobać, to twoje ciało pod kątem zdrowia powoli krzyczy Ci „NIIIEEE”.

Osoby, które cierpią na otyłość, mają zaburzony metabolizm, a nadwyżki tłuszczu są lokowane w dziwnych, najczęściej trudno dostępnych miejscach. Za ten stan w ciele odpowiada podwzgórze, które na skutek zablokowania i przeprogramowania nie pozwala schudnąć. Jeśli korzystałaś/eś już z jakiejś diety, to wiesz, że najpierw organizm traci wodę, później tłuszcz strukturalny (odpowiadający za prawidłowe funkcjonowanie organów wewnętrznych) i masę mięśniową, przez co wydaje się, że cel został osiągnięty. Nic bardziej złudnego. W większości zwyczajnych diet – nadprogramowy tłuszcz, który w pierwszej kolejność powinien zostać usunięty – praktycznie pozostaje nienaruszony, a źle funkcjonujące podwzgórze odpowiada za efekt jo-jo.

Co może blokować prawidłowe funkcjonowanie podwzgórza?

W pierwszej kolejności na tej długiej liście przyczyn, które mają wpływ na podwzgórze, powinniśmy wymienić: STRES! Wiedząc to, łatwiej zrozumieć, dlaczego tak wiele ludzi boryka się z problemem otyłości w dzisiejszych czasach. Wśród innych przyczyn należy wymienić: zakwaszenie organizmu, złe funkcjonowanie organów wewnętrznych (zaburzenia pracy wątroby, jelit, niewydolna trzustka, niedoczynność tarczycy), zaburzenia hormonalne, zaburzenia krążenia, alergie, choroby pasożytnicze, przerost grzybicy, obciążenie metalami ciężkimi, spożywanie substancji takich: aspartam, acesulfam K, glutaminian sodu, nadmierne spożywanie żywności przetworzonej i modyfikowanej, zaburzenia snu, brak światła słonecznego, promieniowanie elektromagnetyczne i inne.

Oczywiście słowo dieta nie należy do najprzyjemniejszych i kojarzy się z ciężkim reżimem, ale na obecną chwilę jest wiele nurtów zdrowego żywienia, które nie tylko poprawi wygląd i samopoczucie, ale również oczyści organizm i doprowadzi go do równowagi. Biorąc pod uwagę dzisiejszy pęd ludzi, w swoim gabinecie proponujemy szybką, niewymagającą i bardzo skuteczną terapię wyszczuplająco – regenerującą.

Zaproponowana przez A.T.W. Simeonsa kuracja o nazwie HCG + 500 jest wspaniałym rozwiązaniem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn na odblokowanie podwzgórza, regulację układu hormonalnego, w której trakcie można chudnąć nawet do kilograma dziennie bez efektu jo-jo.

Dlaczego tak to działa?

HCG to inaczej gonadotropina kosmówkowa – hormon, który produkowany jest w tracie ciąży u kobiet. Według badań doktora Simeonsa podanie preparatu informacyjnego o strukturze HCG odblokowuje podwzgórze i resetuje w nim błędny program „odkładania tłuszczu na wszelki wypadek”, natomiast liczba „500” opisuje ilość kalorii przyjmowanych w początkowej fazie kuracji. Mała kaloryczność jedzenia pozwala na uwalnianie większej ilości kalorii z nadprogramowego tłuszczu, co każdego dnia przekłada się na spadek kilogramów.

Jakie są plusy tej kuracji?

HCG + 500 jest krótką i efektywną terapią bez skutków ubocznych, na której nie odczuwa się głodu. W trakcie programu nie możesz schudnąć poniżej swojej fizjologicznej wagi, a niechciany tłuszczyk znika w pierwszej kolejności z ciężko dostępnych miejsc takich, jak: wewnętrzna strona ud, oponka na brzuchu, czy ramiona. Pamiętajcie, że samo ograniczenie kaloryczności spożywania posiłków również da wam efekt, ale taki, który opisaliśmy powyżej: najpierw woda, tłuszcz strukturalny…itd.

Cała kuracja składa się z 4 etapów.

Pierwsza faza kuracji trwa od 3 do 6 tygodni i jest poprzedzona 2-dniowym przygotowaniem. Ilość tygodni w pierwszej fazie chudnięcia uzależniona jest od wagi początkowej i celu, jaki jest do osiągnięcia. W trakcie tego cyklu obowiązkowo przyjmujemy homeopatyczny preparat HCG.

W kolejnym etapie dołączamy część produktów, wykluczamy przyjmowanie preparatu i zwiększamy kaloryczność do 1500 kalorii, żeby ustabilizować wagę. Ten etap również trwa minimum 3 tygodnie.

W ostatnim etapie możemy częściowo dołączać wcześniej zakazane produkty, takie jak mąka i cukier, jednak należy pamiętać o tym, żeby całkowicie nie powrócić do złych nawyków żywieniowych. Ta faza ma za zadanie utrwalić w pamięci komórek uzyskany efekt po kuracji.

Skorzystanie z terapii HCG to nie tylko różnica w kilogramach na wadze, objętości w obwodach i pięknej sylwetce, ale również wspaniałe oczyszczenie, samopoczucie i regulacja układu hormonalnego.

Chcesz skorzystać z diety?

Skonsultuj się z nami i zamów indywidualnie przygotowany preparat HCG wraz z opracowaniem, jak należy postępować krok po kroku.

Ciesz się zdrowym organizmem i piękną sylwetką!

Całkowity koszt kuracji odchudzającej :    300 zł

(cennik usługi obejmuje szczegółowo opracowany program kuracji odchudzającej HCG + 500
z niezbędnym preparatem informacyjnym HCG)

 

Zamówienia przyjmujemy telefonicznie: 505 044 147,  512 969 369
Preparat informacyjny HCG z opisem kuracji odchudzającej wysyłamy kurierem.

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu!


  Czytaj więcej

Zostałem poinformowany, iż wyrażona zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody, przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym wyżej celu, należy kierować na adres mailowy kontakt@biorezonansowe.pl lub do najbliższego biura Śląskiego Centrum Biorezonansowego. Zgoda nie obejmuje przekazania danych osobowych innym podmiotom współpracującym ze Śląskim Centrum Biorezonansowym. Osoba przekazująca dane osobowe zostanie poinformowana o każdej sytuacji naruszenia ich ochrony na wskazany dla tego celu adres.

Nota informacyjna


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Śląskie Centrum Biorezonansowe z siedzibą w Dąbrowie Górniczej. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani innym odbiorcom oraz nie będą podlegać profilowaniu, w tym automatycznemu podejmowaniu decyzji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.


Biorezonansowe.pl - Śląskie Centrum Biorezonansowe © Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady lekarskiej. Materiały i teksty opublikowane na tej stronie podlegają prawom autorskim. Kopiowanie i upublicznianie bez zgody autora zabronione.


Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie.