Śląskie Centrum Biorezonansowe

Zadzwonimy do Ciebie!

Podaj nam swój numer telefonu a oddzwonimy do Ciebie najszybciej jak to możliwe.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Śląskie Centrum Biorezonansowe z siedzibą w Dąbrowie Górniczej.


Bańkoterapia – lecznicze działanie baniek ogniowych

Bańki ogniowe – stosowane od wielu lat w tradycyjnej medycynie ludowej. Klasyczne bańki szklane stawia się na gorąco. Przysysają się do ciała, gdy palący się wewnątrz spirytus zużyje tlen. I chociaż można w terapii zastosować bańki zasysane lub chińskie, bańki ogniowe wyróżniają się najsilniejszym działaniem.

Bańkoterapia – lecznicze działanie baniek ogniowych


Bańki ogniowe – stosowane od wielu lat w tradycyjnej medycynie ludowej. Klasyczne bańki szklane stawia się na gorąco. Przysysają się do ciała, gdy palący się wewnątrz spirytus zużyje tlen. I chociaż można w terapii zastosować bańki zasysane lub chińskie, bańki ogniowe wyróżniają się najsilniejszym działaniem.

Lecznicze działanie baniek polega na przestrojeniu leczniczym, który osiąga się dzięki wynaczynieniu – w formie krwiaka pod bańką oraz odpowiednim doborze punktów na ciele. W rzeczywistości zarówno postawienie baniek, jak i masaż bańką, działa drogą odruchową wywierając przez skórę wpływ na narządy wewnętrzne.

Wskazania:

Przeziębienie, grypa, zapalenie gardła, tchawicy, ogólne problemy z górnymi i dolnymi drogami oddechowymi;

Ostre i przewlekłe stany bólowe i zapalne, a w tym bóle lędźwiowo-krzyżowe i poporodowe bóle pleców, zapalenia stawów, zamrożenie stawów, rwa kulszowa, bóle mięśni, napięcia nerwowe i inne;

Brak lub bolesne menstruacje, przewlekłe zapalenie pęcherza, moczenie nocne, oziębłość płciowa, impotencja, zespół jelita nadwrażliwego;

Profilaktycznie dla wzmocnienia układu odpornościowego, zwłaszcza u dzieci często zapadających na infekcje dróg oddechowych oraz w sezonach, gdzie występuję wzmożona intensywność zachorowań;

Masaż bańką – ordynuje się w profilaktyce wszystkich narządów oraz dla relaksu, ściągania stresu i wyrównania energii w organizmie.

 

Przeciwwskazania:

Rozległe zmiany skórne, nadmierna kruchość naczyń, skazy krwotoczne, anemia i stany wyniszczenia, duszności, nadciśnienie tętnicze > 200 mmHg, okres od 1-4 miesiąca ciąży, gruźlica, drgawki;

Jeśli masz wątpliwości, czy bańkoterapia jest dla Ciebie właściwą metodą, skorzystaj z konsultacji telefonicznej, podczas której podpowiemy Ci, jaki zabieg najszybciej postawi Cię na nogi.

 

Pojedynczy zabieg (cennik usługi) – 60 zł

 

Przyjdź i sprawdź skuteczność stawianych baniek ogniowych
w Śląskim Centrum Biorezonansowym.

Zapisy na zabiegi prowadzimy telefonicznie:
505 044 147512 969 369

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu!


  Czytaj więcej

Zostałem poinformowany, iż wyrażona zgoda może zostać przeze mnie wycofana w każdej chwili. Wycofanie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania moich danych osobowych, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody, przed jej wycofaniem. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych we wskazanym wyżej celu, należy kierować na adres mailowy kontakt@biorezonansowe.pl lub do najbliższego biura Śląskiego Centrum Biorezonansowego. Zgoda nie obejmuje przekazania danych osobowych innym podmiotom współpracującym ze Śląskim Centrum Biorezonansowym. Osoba przekazująca dane osobowe zostanie poinformowana o każdej sytuacji naruszenia ich ochrony na wskazany dla tego celu adres.

Nota informacyjna


Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Śląskie Centrum Biorezonansowe z siedzibą w Dąbrowie Górniczej. W przypadku wyrażenia powyższej zgody, dane będą wykorzystywane do przesyłania treści marketingowych. Dane osobowe będą przechowywane do momentu ustania ich przydatności/cofnięcia zgody. Informujemy, iż ma Pani/Pana możliwość dostępu do swoich danych, w celu ich sprostowania i usunięcia oraz żądania ograniczenia ich przetwarzania ze względu na swoją szczególną sytuację, wycofania udzielonej zgody w każdym momencie, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, a także wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli przetwarzanie Pani/Pana danych będzie naruszało przepisy o ochronie danych osobowych. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich ani innym odbiorcom oraz nie będą podlegać profilowaniu, w tym automatycznemu podejmowaniu decyzji. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji ww. celu.


Biorezonansowe.pl - Śląskie Centrum Biorezonansowe © Wszelkie prawa zastrzeżone. Informacje zawarte na stronie nie stanowią porady lekarskiej. Materiały i teksty opublikowane na tej stronie podlegają prawom autorskim. Kopiowanie i upublicznianie bez zgody autora zabronione.


Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz na tej stronie.