Dni otwarte!

Tydzień dni otwartych jest naszą inicjatywą wyjścia naprzeciw wszystkim ludziom, którzy chcą przyjść  i zobaczyć, czy usługi, które oferujemy w naszym gabinecie, są właśnie dla nich. To czas, aby bliżej się poznać i wymienić poglądami na różne ciekawe tematy. To tydzień inspiracji, ciekawych wykładów i nowych doświadczeń. Wspaniałe miejsce dla ciekawskich, ale i tych, którzy będą wiedzieli, po co przyszli. Zapraszamy rodziców z dziećmi, młodych, starszych, pary, samotnych, każdego, kto uzna,
że jego czas jest wart poznania nowych, inspirujących rzeczy dla swojego zdrowia.

Dni otwarte: 28 maj -2 czerwiec Dni otwarte: 28 maj -2 czerwiec tapeta biorezonansowe 1024x652

Upominki dla uczestników!

Spośród wszystkich uczestników, wylosujemy 3 osoby, które otrzymają nagrody.

Pierwsza nagroda: to bezpłatna wizyta na diagnostyce Vega-test w naszym gabinecie,
Druga nagroda: to bon o wartości 100 zł na usługi w naszej placówce,
Trzecia nagroda: to jeden wybrany produkt, z tych szczególnie promowanych przez nasz gabinet.

Dla pozostałych uczestników również przewidujemy drobne bony lub upominki 🙂
Chcemy się z Wami uczyć, poznawać i dobrze bawić!

Usługi terapeutyczne dla każdego!

Jeśli macie czas wolny w godzinach 9:30 – 16:30 zapraszamy Was do skorzystania z części usług terapeutycznych, które oferuje nasz gabinet. Każda z usług trwa maksymalnie 30 minut, a jej koszt w trakcie dni otwartych to tylko 10 złotych.

 • BIOREZONANS:

Dla każdego, kto jeszcze nie wie co to takiego biorezonans, proponujemy pojedynczy zabieg na biorezonansie pasywnym lub aktywnym w postaci ogólnego programu wzmacniającego. Stosując dobrze dobrany program, wspomagający ogólne parametry zdrowia, już po pierwszym zabiegu możecie uznać, że to jest coś, co warto wdrożyć do swojego życia. Wyjaśnimy Wam, jak to działa i dlaczego postawiliśmy na biorezonans.

 • BODY-DETOX:

Jeżeli jesteście zmęczeni, ociężali i czujecie, jakby wszystkie toksyny zatrzymały się w Waszym organizmie, to warto zarezerwować sobie czas na zabieg Body-Detox. Jest to przyjemny zabieg z wykorzystaniem miski z ciepłą wodą i zanurzonym w niej jonizatorze. Elektroliza, która następuje w trakcie trwania zabiegu, wpływa na zwiększenie przepuszczalności błon komórkowych, dzięki czemu przez następne 1-2 dni Wasz organizm będzie łatwiej wydalał toksyny wraz z potem, moczem itd.

UWAGA! Kolor wody uzyskany po zabiegu nie jest wyznacznikiem stanu zdrowia.

 • MASAŻ STÓP:

Dla osób, które nie są przekonane co do elektrolizy, a lubią, kiedy ktoś lub coś zajmuję się ich stopami, mamy refleksologiczny masażer stóp. Na stopach tak samo, jak i na dłoniach, czy uszach znajdują się strefy odpowiadające wewnętrznym narządom. Refleksolog idealnie wie jakim obszarem zająć się w trakcie zabiegu, natomiast elektroniczny masażer stóp, dokładnie wymasuje Wam podeszwę stopy, tak aby uzyskać równomierny efekt terapeutyczny w ciele.

 • MUZYKOTERAPIA:

Osobą, które mają skołatane nerwy i potrzebują głębokiego rozluźnienia i zrozumienia, proponujemy muzykoterapię grupową. Naturalne dla nas dźwięki solfeżowe przywrócą równowagę – rozedrganym codziennością życia – komórką.

 • MASAŻ NEFRYTOWY:

Dla tych, którzy potrzebują fizycznego rozluźnienia w ciele, gorąco polecamy masaż na łóżku nefrytowym z podgrzewanymi kamieniami. Z każdą minutą masażu będziecie mogli odczuć, jak Wasze mięśnie rozluźniają się coraz bardziej i bardziej, aż (najczęściej) do uśnięcia 🙂

 • MASAŻ SHIATSU:

Przy napiętych ramionach, barkach i szyi możecie skorzystać z masażera shiatsu, który niewątpliwie przyniesie sporą ulgę, jeśli to tam skumulował się stres i obciążenia długotrwałej pracy przy komputerze.

Ciekawe wykłady!

Codziennie o 17:30 zapraszamy Was na bezpłatne prelekcje, na których poruszymy interesujące tematy i będziemy mogli o nich podyskutować. Czas prelekcji 1-1,5 godziny.

 • Poniedziałek 17:30 – Zacznijmy od uziemiania i nawadniania.

Ludzkie ciało zbudowane jest głównie z wody i minerałów, dlatego jest naturalnym przewodnikiem prądu, a co za tym idzie, potrzebuje kontaktu z ziemią i dobrego nawodnienia, aby ustabilizować ładunki elektryczne. Tak jak urządzenia, które wykorzystują energię elektryczną – muszą być uziemione (czyli „podłączone” do ujemnie naładowanych elektronów) – tak samo my: stojąc boso na trawie, pobieramy pierwotną energię ziemi, aby przywrócić naturalny stan energetyczny organizmu. Opowiemy o metodach uziemiania i ich korzystnym oddziaływaniu na nasze zdrowie.

 • Wtorek 17:30 – Biorezonans – czym jest i dlaczego warto go stosować?

Metody biorezonansowe są wykorzystywane na coraz szerszą skalę, a to wszystko dzięki ich skuteczności. Testowanie obciążeń za pomocą Vega-testu jest nieocenionym narzędziem do pracy każdego naturopaty, a terapia biorezonansowa? To szybki sposób na pozbycie się codziennych i uporczywych dolegliwości. Dlaczego biorezonans warto łączyć z ziołami i odpowiednią suplementacją? Dowiecie się na naszym wykładzie.

 • Środa 17:30 – Reishi – o wykorzystaniu cudownych właściwości w codziennym życiu.

Lakownica lśniąca, bo taką polską nazwę nadano Ganoderma lucidum wykorzystywana jest przede wszystkim do profilaktyki codziennego życia, dzięki zastosowaniu jej w produktach spożywczych takich jak: herbata, kawa, mydło, pasta lub innych. W szerszym zakresie swoich możliwości – kiedy na profilaktykę już trochę późno – wspomaga nas w obciążeniach takich jak: bezsenność, wrzody żołądka, cukrzyca, zaburzenia immunologiczne, nadciśnienie, różnego typu stany zapalne, lub nadmierne nagromadzenie toksyn niewyrażone konkretnym schorzeniem.

 • Czwartek 17:30 – Muzykoterapia – częstotliwości trochę inaczej (wykład połączony z koncertem).

Częstotliwości solfeżowe (solfeggio frequencies) odpowiedzialne są między innymi za regenerację i transformację DNA, natomiast odpowiednio dostrojone kamertony przywracają zdrowie fizyczne i psychiczne. Muzykoterapia jest subtelną pracą z ciałem na głębokim poziomie, przez co jej efekty możemy obserwować nie w dzień zabiegu, a w kolejnych dniach, aż do tygodnia. Czy chcesz się przekonać jak korzystać z terapeutycznej muzyki w dzisiejszym świecie?

 • Piątek 17:30 – Emocje – które niosą doświadczenie (dobre i złe) – esencje Bacha (istnieje możliwość indywidualnego doboru esencji do przepracowania emocji).

Nie ma złych emocji, są jedynie kiepskie metody ich przeżywania. W momencie, gdy uruchamia się w nas złość, to zostaje otwarty pewien zawór bezpieczeństwa, bufor naszego zdrowia psychicznego. Jeżeli zamkniemy ten zawór i zamrozimy emocje w ciele, zostanie ona tam tak długo, aż zrozumiemy, czemu mieliśmy ją przeżyć i wtedy odpuścimy. Nie każdą emocję lub sytuacje łatwo odpuścić, dlatego warto posiłkować się narzędziami, które wspomagają proces uwalniania i odpuszczania emocji. Porozmawiamy jak poradzić sobie z bagażem przeszłości i pójść dalej z esencjami Bacha.

 • Sobota 15:00 – Podsumowanie dni otwartych i losowanie nagród.

Spodziewamy się wielu pytań z Waszej strony, dlatego podsumowując nasz tydzień otwarty odpowiemy na Wasze pytania, wątpliwości i pomysły, które pojawią się w trakcie naszych spotkań. Tego dnia również wylosujemy zwycięskie bony i wręczymy nagrody uczestnikom.

 

Informacje, zapisy i jeszcze więcej informacji:
505 044 147
512 969 369


Serdecznie zapraszamy!!!

Szanowni Państwo liczba miejsc na zabiegi i prelekcje jest ograniczona.

Będziemy wdzięczni za wstępną rezerwację miejsc w celu skorzystania z usługi.