Dni otwarte! 28 maj – 2 czerwiec – zapraszamy

Tydzień dni otwartych jest naszą inicjatywą wyjścia naprzeciw wszystkim ludziom, którzy chcą przyjść  i zobaczyć, czy usługi, które oferujemy w naszym gabinecie, są właśnie dla nich. To czas, aby bliżej się poznać i wymienić poglądami na różne ciekawe tematy. To tydzień inspiracji, ciekawych wykładów i nowych doświadczeń. Wspaniałe miejsce dla ciekawskich, ale i tych, którzy będą wiedzieli, po co przyszli. Zapraszamy rodziców z dziećmi, młodych, starszych, pary, samotnych, każdego, kto uzna, że jego czas jest wart poznania nowych, inspirujących rzeczy dla swojego zdrowia.

Dowiedz się więcej >

Warsztat z Irydologii 

Spotkanie poprowadzi Mirosława Martinez – Irydolog, która od 20 lat prowadzi prywatną praktykę diagnostyczną. W ramach naturopatycznego wykształcenia ukończyła kierunek Terapie Naturalne przy Wyższej Szkole Ekologii we Wrocławiu. Nauki dotyczące Irydologii wg Jensena pobierała w Kanadzie w Ontario oraz
w Instytucie Irydologii w Radomiu. W trakcie przekazywania wiedzy zwraca uwagę na praktyczne wykorzystanie irydologii, zarówno w diagnostyce, jak i praktyce terapeutycznej, o której mówi:

Dowiedz się więcej >