VegaTest czym jest i na czym polega?

vegatest VegaTest czym jest i na czym polega? vegatest

VegaTest to nieinwazyjna i bezbolesna metoda testowania całego organizmu wykorzystywana w Polsce od kilkunastu lat. Znana również pod nazwą WRT – wegetatywnego testu rezonansowego.

Przeprowadzenie testu polega (jak sama nazwa wskazuje) na uzyskaniu rezonansu – czyli niejako pomiaru częstotliwości przy wykorzystaniu naszego układu wegetatywnego.

A teraz prościej: klient w trakcie testu w jednej dłoni trzyma mosiężną elektrodę – pasywną i w tym samym czasie na drugiej dłoni – osoba przeprowadzająca test, przykłada pulsacyjnie sondę aktywną. W trakcie pulsacji sondy (wygląda ona jak duży długopis zakończony małą kuleczką) wysyłamy przez nasz układ wegetatywny sygnał do organizmu i tą samą drogą uzyskujemy pomiar, który rezonuje z daną substancją/pytaniem jakie zadaliśmy, lub też z nią nie rezonuje, co w dalszej konsekwencji oznacza, że nie będziemy się nią dłużej zajmować.

Przykład: Testowana substancja: wirus grypy

W trakcie krótkiej pulsacji uzyskaliśmy wynik – rezonuje – co oznacza, że w organizmie znajduje się częstotliwość charakterystyczna dla wirusa grypy, proste?

A jakie przydatne w naszym życiu

 


Śląskie Centrum Biorezonansowe
Dąbrowa Górnicza ul. Relaksowa 31
Bartosz Bryła » 505 044 147
Monika Żeleźnik » 512 969 369


VegaTest – Pasożyty – Biorezonans – Toksyny – Oczyszczanie – Wspomaganie – Terapie naturalne