jak rzucić palenie? terapia antynikotynowa Odczulanie od nikotyny biorezonansem BICOM terapia antynikotynowa rzucenie palenia skutecznie  l sk biorezonans BICOM

Istnieją naturalne metody wspomagające rzucenie palenia dla osób, które na poważnie myślą o rozstaniu się z dymkiem papierosowym. Jak wiadomo, na nałogi nie ma magicznej tabletki po której wzięciu, nagle bez żadnego trudu zmienimy swoje często wieloletnie przyzwyczajenia do sięgania po papierosy. Rozsądne podejście zakłada, że możemy wspomóc oczyszczanie organizmu z toksyn nikotynowych oraz przywrócić właściwy odruch – odrzucenia – na truciznę jaką jest papieros.  Dodatkowo potrzebny jest plan co robić i jak naturalnie wspomagać ciało i umysł podczas procesu wychodzenia z uzależnienia od zawartej w papierosach nikotyny i innych trujących substancji.

W naszym gabinecie możemy pomóc osobom uzależnionym od palenia, wykonując kompleksową terapię antynikotynową obejmującą:

 • Jednorazowy zabieg odczulania od nikotyny, który wykonujemy na uznanym w branży medycyny naturalnej sprzęcie BICOM-niemieckiej produkcji. Terapia antynikotynowa BICOM to zabieg nieinwazyjny i bezbolesny należący do grupy biorezonansu pasywnego BRT. Aparat typu BICOM został skonstruowany w Instytucie Medycyny Regulacyjnej w Grafelfing pod Monachium. W naszym gabinecie możemy pomóc osobom uzależnionym od palenia wykonując kompleksową terapię antynikotynową obejmującą:
 • Rozpisane i wytłumaczone zalecenia autorskiego programu BezPalenia. Zalecenia zostały opracowane, uwzględniając odpowiednie żywienie i metody uzupełniania niedoborów witamin i pierwiastków kluczowych podczas procesu wychodzenia z nałogu nikotynowego. Plan oprócz zaleceń ogólnych związanych z detoksykacją zakłada trzy fazy skutecznej terapii na rzucenie palenia. Pierwsza faza to pierwszy tydzień bez papierosa. Opisane metody pomagają radzić sobie z „odruchem palacza”, zakładają plan ratunkowy na wypadek chęci sięgnięcia po papierosy oraz szczegółowo opisują co jeść by ten czas, kiedy ciało uczy się żyć bez nikotyny, był możliwie „przyjemny”. Druga faza programu to następne 3 tygodnie bez papierosa – tutaj kładziemy nacisk na sprawy psychiczne związane z utrwalaniem nowych nawyków. Trzecia faza to okres, kiedy ciało przyspiesza procesy oczyszczania płuc i oskrzeli – omawiamy jak wspomagać go w tym procesie detoksykacji.

Jak wygląda zabieg biorezonansu pomagający rzucić palenie?

Przed wizytą palacz proszony jest o przygotowanie słoika z niedopałkami papierosów, które najczęściej wypalał (wystarczy po 2 niedopałki z każdej marki papierosów, od której jest uzależniony). Pety z papierosów są umieszczane w pojemniku rezonansowym, z którego sczytywane są indywidualne częstotliwości ze śliny pozostawionej na petach przez palacza oraz samych papierosów. Następnie urządzenie zamienia pozostawione próbki na informacje cyfrowe, aby potem móc ją odwrócić na przeciwną – indywidualnie terapeutyczną częstotliwość rezonansową pozwalającą odczulić od nikotyny. Podczas godzinnej sesji terapeutycznej odczulana osoba siedzi wygodnie na fotelu z elektrodami na rękach i stopach, z których wysyłane są nieprzerwanie częstotliwości biorezonansu pasywnego. Bezbolesne i mało wyczuwalne prądy podczas terapii, wpływają na organizm tak by zaszła reakcja mająca na celu wygaszenie głodu nikotynowego i stymulację oczyszczania organizmu z nikotynowych toksyn.  Bardzo często po zabiegu osoby palące zaczynają czuć metaliczny posmak w ustach i po raz pierwszy od niepamiętnych czasów mają reakcję obrzydzenia do zapachu i smaku palonych wcześniej papierosów. To jest fizyczny odruch, po którym poznajemy, że odczulanie przebiegło pomyślnie i organizm ożywił receptory, które były przytłumione. Przystawiając takiej osobie po odczulaniu niedopałek papierosa do powąchania obserwujemy reakcję obronną organizmu. Odrzucenie i obrzydzenie to sygnał, że były palacz już dłużej nie może tolerować toksyn zawartych w papierosach.

Podsumowując – jeśli decydujesz się na wizytę odczulania od papierosów:

 • Zarezerwuj sobie około 1 h w ciągu dnia na terapię. Ważne, aby tego dnia już nigdzie Ci się nie spieszyło. Po prostu zarezerwuj sobie czas dla siebie. To bardzo ważny dzień. Dzień, w którym stajesz się wolna/y od nałogu palenia papierosów!
 • Jeśli wizytę miałaby poprzedzać impreza zakrapiana alkoholem – przesuń wizytę – będziemy Cię odtruwać od nikotyny, nie od alkoholu. ?
 • Jedz i pij normalnie w dniu wizyty.
 • Zabierz ze sobą zdecydowane postanowienie, że to właśnie DZIŚ stajesz się wolnym człowiekiem.
 • Weź ze sobą przygotowany słoiczek z petami (marki papierosów, które najczęściej paliłeś).
 • Pozostałą część dnia – jeśli to możliwe – również przeznacz dla siebie. Spacer, sauna, relaks…


Przeciwwskazania do terapii biorezonansowej na odczulanie od nikotyny:

 •     obecność rozrusznika serca
 •     stan ostrego pobudzenia psychicznego
 •    ostre zaburzenia krążenia mózgowego i wieńcowego
 •     ciąża
 •     epilepsja/padaczka
 •     otwarte rany na dłoniach
 •     stan upojenia alkoholowego lub odurzenia narkotycznego

*** W przypadku gdy czujesz, że Twój stan zdrowia jest bardzo słaby, skonsultuj wcześniej swoją wizytę z terapeutą i uzgodnij indywidualny sposób postępowania przed wizytą.

Warto podkreślić, że zabiegi tego typu są bezpieczne oraz całkowicie bezbolesne i bezinwazyjne, nie mają skutków ubocznych. Metoda jest tak skonstruowana, że wystarczy jeden zabieg i postępowanie według zaleceń BezPalenia: autorskiej metody rzucenia palenia, aby osiągnąć sukces w walce z nałogiem.

Zainteresowanych zapraszamy na:

Przyjdź, sprawdź skuteczność Terapii Antynikotynowej
i skontroluj swoje zdrowie w Śląskim Centrum Biorezonansowym.

Zapisy na zabiegi prowadzimy telefonicznie:
505 044 147, 512 969 369


Śląskie Centrum Biorezonansowe
Dąbrowa Górnicza ul. Relaksowa 31
Bartosz Bryła » 505 044 147
Monika Żeleźnik » 512 969 369


VegaTest – Pasożyty – Biorezonans – Toksyny – Oczyszczanie – Wspomaganie – Terapie naturalne

terapia antynikotynowa Odczulanie od nikotyny biorezonansem BICOM apple icon 144x144 1www.biorezonansowe.pl