Promocja dla dzieci i młodzieży

www.biorezonansowe.pl promocja dla dzieci i młodzieży Promocja dla dzieci i młodzieży dla dzieci

Promocja dla dzieci i młodzieży ważna do 30 września 2018r.

Wrzesień dedykujemy przede wszystkim na wsparcie dzieci i młodzieży. To dla nich, pierwsze dni szkoły, czy przedszkola mogą być czynnikiem zapalnym wszystkich infekcji.

Dlaczego? Stres i częściowe załamanie pogody z letniej na jesienną robi swoje. Pamiętajcie o swoich pociechach i szczególnym wsparciu ich układu immunologicznego. Zamiast batonika, do tornistra lepiej wrzucić jabłko, zamiast ciężkich obiadów i dużej ilości mięsa, lepiej postawić na surówki i kiszone produkty. Kurkuma imbir i miód w okresach ochłodzenia, powinny znaleźć się w każdej kuchni, a witamina C (w naturalnej postaci), powinna być obecna w codziennej diecie.

W początkowej fazie infekcji nie zapominajcie również o „węglu aktywnym”, który szybko zaabsorbuje toksyny i wyprowadzi „wroga” z organizmu.

Jeśli jednak nie wiecie, jak poradzić sobie z przewlekłymi infekcjami swoich dzieci i ich spadkiem odporności, zapraszamy Was na konsultacje. W związku z powyższym, mamy dla Was jesienną promocję! Wszystkie dzieciaki do końca września testujemy za 100 złotych (promocja obejmuje wszystkie dzieci do 15 roku życia).

Serdecznie zapraszamy!


Śląskie Centrum Biorezonansowe
Dąbrowa Górnicza ul. Relaksowa 31
Bartosz Bryła » 505 044 147
Monika Żeleźnik » 512 969 369


VegaTest – Pasożyty – Biorezonans – Toksyny – Oczyszczanie – Wspomaganie – Terapie naturalne

promocja dla dzieci i młodzieży Promocja dla dzieci i młodzieży apple icon 144x144 1www.biorezonansowe.pl