Praktyczne zastosowanie Vega-testu

badanie vega-testu Praktyczne zastosowanie Vega-testu praktyczne zastosowanie vegatestu

Przez wzgląd na wzrost świadomości powstaje coraz więcej placówek oferujących w swoich usługach pomiar metodą Vega-testu, przy czym, jeśli w trakcie pomiaru dostajecie więcej niż jedną elektrodę mosiężną do ręki – to nie jest Vega-test – ale o tym później.

Vega-test wykorzystywany jest wśród placówek specjalizujących się w terapiach alergii, jako metoda analizy alergenów, bardzo rzetelna, szybka, a zarazem o wiele tańsza, niż klasyczne badanie na obciążenie alergiczne.

W dobie hiper-suplementacji wykorzystuje się ją do określania poziomów makro i mikroelementów oraz analizy poziomu i równowagi hormonalnej. Pamiętaj jednak, że i na jednej torbie suplementów człowiek będzie głodny 😉

Powszechnie wykorzystywana do testowania obciążeń patogennych, takich jak: bakterie, wirusy, pasożyty, grzyby, pierwotniaki.. a także określenia, czy w organizmie skumulowały się jakieś metale ciężkie.

Wydawać by się mogło, że tym testem można sprawdzić wszystko. I tak trochę jest…

Nie zapominajcie jednak o tym, że nie ma cudownych maszyn testujących, ani nieomylnych ludzi. Wybierając się na taki test, zachowajcie zdrowy rozsądek. Jeśli organizm pokazał wam już jakąś chorobę, wykonajcie również badania kliniczne, które pomogą określić wasz stan zdrowia.


Śląskie Centrum Biorezonansowe
Dąbrowa Górnicza ul. Relaksowa 31
Bartosz Bryła » 505 044 147
Monika Żeleźnik » 512 969 369


VegaTest – Pasożyty – Biorezonans – Toksyny – Oczyszczanie – Wspomaganie – Terapie naturalne