Jaka jest równica między biorezonansem pasywnym i aktywnym?

biorezonans aktywny Jaka jest równica między biorezonansem pasywnym i aktywnym? aktywny i pasywny

Oba pojęcia, zarówno biorezonans aktywny, jak i pasywny dotyczą metod wykorzystywanych w terapii. Rozróżniamy te dwa pojęcia ze względu na ich sposób działania oraz różne zastosowania.

Biorezonans aktywny – jest jedną z chętniej wybieranych metod terapeutycznych, opartych o sprzęt elektroniczny typu zapper (oczywiście generatory stosowane dziś są o wiele lepszej technologii, niż te tworzone na samym początku przez dr. Clark). Aktywne działanie sprzętu wynika z faktu, że w urządzeniu zostały zaprogramowane konkretne częstotliwości, czy to w ramach programów podstawowych, czy tych wpisanych przez generator urządzenia i skierowanych z zewnątrz (z urządzenia) do wewnątrz, czyli do naszego organizmu.

Biorezonans aktywny najczęściej wykorzystywany jest w przypadku występowania konkretnych patogenów, w celu wspomagania ich usunięcia.

 

Biorezonans pasywny – opiera się jedynie na naszych wewnętrznych częstotliwościach. Jak to rozumieć? W trakcie podłączenia do sprzętu urządzenie wysyła minimalny prąd, pobiera informacje (częstotliwości) z ciała i w trakcie obiegu koryguje je i z powrotem oddaje do organizmu. Biorezonans pasywny znajduje zastosowanie w terapiach ogólnych, takich jak: przywracanie równowagi w organizmie, wspomaganie wydalania toksyn, czy też w naturalnej stymulacji odporności organizmu.

Podsumowując – aktywny działa z zewnątrz – pasywny natomiast na naszych wewnętrznych częstotliwościach

 


Śląskie Centrum Biorezonansowe
Dąbrowa Górnicza ul. Relaksowa 31
Bartosz Bryła » 505 044 147
Monika Żeleźnik » 512 969 369


VegaTest – Pasożyty – Biorezonans – Toksyny – Oczyszczanie – Wspomaganie – Terapie naturalne