Jak wygląda ręczny test na wizycie? Diagnostyka Vega Test / Voll’a

Jak wygląda ręczny test na wizycie? Diagnostyka Vega Test / Voll’a jak wyglada r  czny test na wizycie diagnostyka vega test volla

Jak wygląda pierwsza wizyta:

Pierwsza wizyta w naszym gabinecie trwa około 1 godziny. Jest to czas, w którym możemy zebrać wystarczająco dużo informacji w trakcie szczegółowej diagnostyki i analizy, dzięki którym będziemy wiedzieli: co jest przyczyną Twoich problemów, które narządy są najbardziej osłabione, jakie obiegi z medycyny chińskiej wymagają wsparcia i regeneracji, jakie masz niedobory i czym jeszcze jest obciążony organizm.

Nasza praca jest dla nas sztuką, dlatego szczegółowo testujemy mapę toksyn Twojego ciała opierając się na diagnostyce przyczynowo skutkowej, tradycyjnej medycynie chińskiej, oraz ogólnie dostępnej medycynie holistycznej.

  • Podstawowa diagnoza jest związana z testem elektropunkturowym – metoda Vega test. W trakcie testu, osoba badana trzyma w jednym ręku elektrodę bierną, a osoba testująca wykonuje pomiar na drugiej dłoni. ZDJĘCIE

Pytacie Państwo jak to działa? W trakcie przyłożenia sondy do punktu aktywnego, do organizmu jest wysyłany sygnał (częstotliwość), natomiast zwrotna częstotliwość uzyskana z organizmu jest dla nas odpowiedzią na tak, lub nie. Czy w organizmie występuję glista ludzka – jeśli forma wykresu zmieni się – oznacza, że w organizmie występuję częstotliwość pasożyta jakim jest glista ludzka.

Pozostaje jeszcze jedna kwestia. Jeśli coś pojawia się w organizmie – sprawdzamy w jakim rozcieńczeniu występuję to w ciele. Jest to podobny mechanizm do oznaczania miana przeciwciał w laboratorium. Co to daje? Wiemy, czy dana infekcja jest w fazie ostrej, przewlekłej, czy jedynie została informacja o przechorowanej infekcji.

  • Dodatkowa diagnoza opiera się o elementy medycyny chińskiej, analizę emocji i psychosomatykę – dzięki którym powstaje całkowity profil osoby testowanej.
  • Dzięki uzyskanym pomiarom ustalamy kolejność oraz metody terapii. Terapia biorezonansowa, organowa, informacyjna, detoksykacyjna, przeciwbólowa to tylko niektóre z możliwości z jakich korzystają klienci na miejscu w naszym centrum.
  • Po ustaleniu terapii każda osoba otrzymuje ogólne zalecenia, wyniki, podsumowanie swojego stanu zdrowia oraz szczegółowe zalecenia terapeutyczne do zrealizowania w domu, lub częściowo w domu i częściowo w gabinecie.

Czy potrzebna jest wizyta kontrolna?

Część klientów bagatelizuję wizytę kontrolną i podtrzymanie terapii odpornościowej, co w przyszłości może objawiać się nawrotem dolegliwości. Jako naturoterapeuci w swojej pracy sięgamy głębokiej przyczyny i jedna tabletka nie załatwia problemu, jak w przypadku wygaszania objawów przez specyfiki medyczne. Odbudowanie zdrowia jest procesem, który z każdym krokiem wydaje się łatwiejszym i przyjemniejszym. Dzięki szczegółowej diagnostyce i celowaniu w źródło problemu znacznie skracamy czas terapii, co obserwujemy na wizytach kontrolnych osób, które postanowiły nie tylko pozbyć się konkretnej dolegliwości, ale również poprzez działania profilaktyczne zapobiegać kolejnym, które mogłyby się pojawić bez zmiany myślenia i stylu życia.

Zainteresowanych zapraszamy na:

Zapisy na zabiegi prowadzimy telefonicznie:
505 044 147, 512 969 369


Śląskie Centrum Biorezonansowe
Dąbrowa Górnicza ul. Relaksowa 31
Bartosz Bryła » 505 044 147
Monika Żeleźnik » 512 969 369


VegaTest – Pasożyty – Biorezonans – Toksyny – Oczyszczanie – Wspomaganie – Terapie naturalne

Jak wygląda ręczny test na wizycie? Diagnostyka Vega Test / Voll’a apple icon 144x144 1www.biorezonansowe.pl