to kameralna placówka oferująca szeroki zakres usług z dziedziny medycyny naturalnej, w której pragniemy przybliżać swoich klientów do harmonijnego zdrowia. Jako Zawodowi Naturopaci realizujemy się na płaszczyźnie pracy z drugim człowiekiem.

Możecie u nas skorzystać z diagnostyki biorezonansowej (Vega test, Voll, Express test), jak i z terapii obejmującej biorezonans pasywny, aktywny, Informoterapię, aktywne odtruwanie z wykorzystaniem Body-Detox, czy odblokowanie w trakcie zabiegów nefrytowych.

Nasze indywidualne podejście do klienta wynika z pasji.
Opieramy się również o bardziej niszowe zabiegi, takie jak: świecowanie uszu, bańki, muzykoterapię, czy esencje Bacha. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Nasze indywidualne podejście do klienta wynika z pasji

Opieramy się również o bardziej niszowe zabiegi, takie jak: świecowanie uszu, bańki, muzykoterapię, czy esencje Bacha. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Wszystkie usługi wykonywane są przez Zawodowych Naturopatów z Państwowymi Uprawnieniami do wykonywania zawodu (kod zawodu 323009). Dodatkowo systematycznie dbamy o zwiększanie zawodowych kompetencji o czym świadczą liczne specjalizacje i certyfikowane kursy.

Monika Żeleźnik apple icon 144x144 1 92x92

Bartosz Bryła

Określając przyczyny dolegliwości u swoich klientów posługuję się bardzo dokładnym testem obciążeniowym organizmu – metodą VegaTestu. Metodę Volla wykorzystuję w swojej praktyce jako uzupełnienie do sprawdzenia punktów kontrolnych pomiarów narządów (wątroby, serca, jelit itd.)
Zawodowy Naturopata www.biorezonansowe.pl
Monika Żeleźnik apple icon 144x144 1 92x92

Monika Żeleźnik

Trafnie ustalona przyczyna przewlekłych dolegliwości pozwala mi dokładnie dobierać terapie naturalne z uwzględnieniem możliwości i stanu zdrowia klienta.
Zawodowy Natoropata www.biorezonansowe.pl

Świadectwo Rekomendacji w specjalności NATUROTERAPIA dla Bartosza Bryła :

Monika Żeleźnik   wiadectwo Rekomendacji dla Bartosz Bry  a

„Rekomendacja udzielana jest naturoterapeutom cieszącym się wysokim poziomem zawodowym i etycznym oraz uznaniem środowiska zawodowego, otwartych na współpracę ze światem nauki i medycyny.”

Zdzisław Hudak
Prezes Akademii Kształcenia Ustawicznego
NATUROPATA przy PCUKD „Radius”

Metoda VegaTest

Vega-test jest jedną z szybszych, stosunkowo tanich i rzetelnych metod sprawdzania organizmu w całości, które na ten moment są już powszechnie dostępne wśród gabinetów Naturoterapii. W trakcie wizyty możecie zapytać o dosłownie wszystko, pamiętajcie jednak, że czas pierwszej wizyty jest ograniczony. W tym czasie diagnosta przeprowadza kompleksowy test, który pozwoli na ustalenie dalszego działania terapeutycznego.

Z obserwacji wynika, że indywidualnie dobrana terapia biorezonansowa jest bardzo skuteczna, ponieważ z łatwością celujemy w konkretny patogen, lub inny czynnik będący przyczyną naszego chorobowego cierpienia. Kiedy nie mamy możliwości dokładnego sprawdzenia, zastosowanie ogólnych programów terapeutycznych również przynosi ulgę i dobre efekty, chociaż czasem należy na nie poczekać nieco dłużej.

Monika Żeleźnik Bartosz Bry  a

Bartosz Bryła Zawodowy Naturopata

pasjonat muzykoterapii oraz pokrewnych dziedzin medycyny naturalnej opartych na wibracji i częstotliwościach. Swoją przygodę z naturoterapią rozpoczął około 10 lat temu, początkowo szukając rozwiązań na poprawę zdrowia dla siebie i najbliższych. Obserwując pozytywne efekty terapii, postanowił zawodowo kształcić się w kierunku medycyny naturalnej, o czym świadczą licznie ukończone kursy i szkolenia. Dziś, łącząc swoją praktyczną wiedzę z zakresu oczyszczania organizmu i diagnostyki dzieli się nią z Państwem w naszym Centrum Biorezonansowym.

Monika Żeleźnik Dyplom zawodowy Naturopata Bartosz Bry  a 1024x683
Monika Żeleźnik Monika   ele  nik

Monika Żeleźnik – Zawodowy Naturopata

z wykształcenia Biolog i Zawodowy Naturopata. Od 2011 roku pod okiem specjalistów i lekarzy rozwijała swoją wiedzę dotyczącą biorezonansu i praktyk naturopatycznych, pracując w jednej z placówek medycyny naturalnej w Warszawie. Zafascynowana tajemnicami ludzkiego ciała oraz jego związkiem z emocjami, w 2017 roku postanowiła przełożyć swoje doświadczenie na prywatną praktykę diagnostyczną opartą na Vega-teście i terapiach biorezonansowych. Dziś rozwija swoją pasję pracując z ludźmi w ramach wspólnego projektu, jakim jest Śląskie Centrum Biorezonansowe.

Monika Żeleźnik Dyplom zawodowy Natoropata Monika   ele  nik 1024x683